Inne

To jest miejsce, gdzie możecie zadawać pytania, jeśli nie zrozumieliście czegoś z fabuły (zakładam że jesteście mądrymi ludźmi i wszystko świetnie rozumiecie, ale zdarza mi się strasznie pogmatwać fabułę i wtedy warto zapytać, ja wszystko wyjaśnię). Tu także będę zamieszczać różne gify i inne obrazki(których mam od groma). Niektóre bezpośrednio związane z opowiadaniem (te będą podpisane), a niektóre nie, jednak nie kolidujące z jego akcją. 
Zapraszam.


Spokojna część rozmowy Damona i Lily [Rozdział 2]Najlepsze ciałka z TVD. Po prostu musiałam to dodać... <3
I just want somebody to love me...


Damon próbujący znowu użyć na Lily perswazji. [Rozdział III]


Lily budząca się przy Damonie. [Rozdział IV]


14 komentarzy:

 1. wirus-rzeczywistosci.blogspot.com
  Po kilku miesiącach nauki Rachel potrafi biegle komunikować się w obcym języku, a to tylko jeden z jej licznych talentów. Jej przybrani rodzice nie widzą świata poza pracą i pieniędzmi, Nie wiedzą więc o jej zdolnościach ani o tym... jak wielki postrach sieje w szkole.
  Zbliżają się jednak wielkie wydarzenia, które odmienią losy Rachel i jej podobnych. Ceną nie będzie tylko szkolna reputacja ani kontakty z rodziną. Stawka będzie dużo większa.

  OdpowiedzUsuń

 2. [ Uwaga, nadciąga spam ]
  Pewnego burzowego dnia Fioletowy Jednorożec postanowił utworzyć Fioletowy Spis. I teraz coś dla ciebie.
  Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do zapisania swojego bloga u nas! A jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego dla siebie,
  wejdź w nasze skromne progi. Fioletowy Spis zapewni Ci bezpieczeństwo oraz darmową mini reklamę bloga.
  Pozdrawiam, założycielka Spisu,
  Link do spisu : Fioletowy Spis

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubisz Teen Wolf, The Vampire Diaries, The Originals i inne seriale podobnej produkcji? Kochasz supernaturalne istoty i dreszczyk emocji? W takim razie czytaj dalej.
  Hayley Moontrimmer {Phoebe Tonkin} - wiedźma/wampir, Kayle Mikaelson {Claire Holt} - wilkołak/wampir, Deliah Bree-Grimm {Lily Collins} - wiedźma/wilkołak - oraz Faith Maiden {Nina Dobrev} - część nieznana/wampir - są ostatnimi ocalałymi z potężnego klanu hybryd Hybrid Sisterhood. Lata temu była to wielka wspólnota, jednak została zniszczona przez łowców. Podczas ucieczki przed odwiecznymi wrogami i łowcami trafiają do Beacon Hills - miasta, które zmieni życie każdej z hybryd na zawsze.

  http://hybrid-sisterhood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam serdecznie na nowo utworzony katalog-opowiadan-o-wampirach.blogspot.com mam nadzieje, że spodoba ci się i dołączysz do nas :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Pukanie do drzwi.
  To właśnie przerwało Megan intensywne poszukiwania ostatniej szkockiej w domu. Zgasiła światła, chwyciła psa i rzuciła się za kanapę, nasłuchując.
  - Widzę cię przez okno - usłyszała w końcu odkrywczą uwagę Sama.
  Powoli odwróciła się do holu wejściowego i dojrzała wlepionego w szybę Sama, a kilka metrów za nim całą trójkę jego przydupasów.
  - Wcale mnie nie widzisz - odparła od razu tego żałując. - Won stąd!
  - Wybacz, ale jeżeli uważasz, że nie umiem wyważyć z chłopakami drzwi, to się mylisz... Już kilka razy w życiu tego dokonałem - zakpił. - My chcemy tylko porozmawiać - dodał błagalnie.
  - Ilu was jest? - spytała jak najmniej łamiącym się głosem.
  - Czterech - odparł grzecznie.
  - To możecie porozmawiać między sobą - ucięła krótko i na temat. Niestety odpowiedź ta była niewystarczająca, co wnioskowała z kolejnych tortur nad drzwiami. Przeniosła ze strachem wzrok na klamkę i jednym gwałtownym ruchem otworzyła mu. Zawiesiła się niezdarnie o framugę i wypięła się w dogodnej pozie. - Czego..? - wydukała, patrząc mu prosto w oczy z zamiarem wyperswadowania jakichkolwiek poczynionych co do niej planów. Po czym spuściła wzrok na trzech pozostałych pajaców stojących tyłem do nich. Całe te trio podrygiwało zniecierpliwione, jakby dokądś się spieszyli. Przewróciła zniecierpliwiona oczami i oparła ciężar ciała na ramie drzwi.
  - Wiesz, zabawna historia... Trudno mi to powiedzieć, ale muszę cię porwać.
  ->>>>> http://sineserce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. [SPAM]
  Siedemnastolatka mieszkająca w spokojnym, a jednak tajemniczym Mystic Falls. Jest zwyczajną nastolatką otaczającą się gronem najbliższych - rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi. Wraca do szkoły Mystic Falls High School na swój ostatni rok. Poznaje tam nowego ucznia - Stefana i nauczyciela historii - Damona Salvatore. Bracia skrywają przerażającą tajemnicę, o której Elena się dowie. Co będzie dalej? Dowiesz się pozostając ze mną do samego końca!
  Zapraszam: http://wild-forcee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 9. SPAM
  Mystic Falls skrywa wiele tajemnic, nic nie jest tu takie jak się wydaje. Na pozór zwykłe miasteczko jest jednym z ulubionych miejsc wampirów. Mieszkańcy żyją w nieświadomości, jedną z nich jest Elena Gilbert, której rodzice giną w dziwnych okolicznościach kilka dni po powrocie do miasta braci Salvatore. Dziewczyna nie wie kim tak naprawdę są i w jak dużym niebezpieczeństwie się znajduje. Czy dożyje dnia, w którym dowie się prawdy o tym co dzieje się wokół niej?
  Zapraszam: unfaithfully-y0urs.blogspot.com

  Agness

  OdpowiedzUsuń
 10. Chciałabym zaprosić Cię na kolejną próbę rozpoczęcia mojego bloga, Mam nadzieję, że Ci się spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej! : )

  ♣ Link: happenswithoutareason.blogspot.com
  ♣ Krótki fragment: "Kiedy przedostała się przez tłum tańczących ludzi zobaczyła go. Mężczyznę z niebieskiego samochodu, który również ją zauważył."

  Pozdrawiam i zapraszam - Eunice Farro

  OdpowiedzUsuń
 11. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 12. Witaj ! Nie dawno wysłałaś zgłoszenie na Katalog Opowiadań o wampirach. Niestety nie spełniłaś jednego warunku. Na swoim opowiadaniu należy dodać button lub jakiś odnośnik do Katalogu :) Jeśli to poprawisz twoje opowiadanie dołączy do Katalogu (poinformuj o tym pod swoim komentarzem-zgłoszeniem na Katalogu, gdy to wykonasz) :)
  Pozdrawiam Tonks katalog-opowiadan-o-wampirach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo..

  OdpowiedzUsuń
 14. http://paryskie-wspomnienia.blogspot.com

  Zapraszam na niedawno powstałego bloga o Damonie i Elenie :)

  "Ona i On. Niczym połączenie wody i ognia. Nieba i piekła.
  Tak bardzo od siebie różni, a jednocześnie tak bardzo do siebie podobni.
  Mimo różnych żyć, ich drogi się skrzyżowały, a dwa serca złączyły w jedno.
  Lecz czy wszystko będzie tak, jak tego chcą?
  Czy ich miłość będzie wieczna?
  A może pozostaną im jedynie paryskie wspomnienia?"

  Pozdrawiam,
  Mrs.Cross!

  OdpowiedzUsuń