FabułaTytuł: "By my Angel" 
Paring: główny - Damon Salvatore x Lily Horsler x Nikalus Mikaelson; poboczne - różne, często ulegające zmianom.
Autorka: Melania Zabini  
Powód napisania opowiadania: Nadmiar wolnego czasu i nagłe olśnienie. A także zamiar wprowadzania w ciekawe uniwersum głównej bohaterki, która nie będzie przeidealizowana, jak Elena.


Zastrzegam sobie wszelkie prawa do treści publikowanych na tym blogu. Wszelkie podobieństwo do innych FanFiction jest nie tyle co przypadkowe, ale zupełnie niezamierzone.
Opis fabuły: Damon Salvatore. Gdy słyszysz to nazwisko przed oczami staje ci narcystyczny, egoistyczny, okropnie przystojny dupek. Jeśli jesteś bardziej wtajemniczony kojarzysz go także z morderstwami wielu niewinnych ludzi. Co ktoś taki może mieć wspólnego z cichą, nieśmiałą Lily Horsler? Nic. Są kompletnie różni. Ona - ciepła, cicha, wyrozumiała. On - zimny, cyniczny i zaborczy. Nie łączy ich zupełnie nic… A jednak przeciwieństwa czasem się przyciągają. Lecz co się stanie jeśli w tej skomplikowanej już relacji pojawi się Klaus, którego Lily zważywszy na swoje pochodzenie powinna wręcz czcić? Co wybierze stając przed wyborem - przyjaciele kontra Klaus i obowiązki wobec rodziny?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz